Anasayfa / KURUMSAL / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2002 yılında Akdeniz Bölgesi ana bayiliği ile başlayan mobilya sektöründeki faaliyetimiz istikrarlı bir biçimde Alfemo firmasının gelişiminede katkı sağlamaktadır. 16 yıldır bu enerjiyle 13.000 Ailenin evlerini güzelleştirmiş olup bundan gurur ve mutluluk duymaktayız.

Mağazamız 3000 m2 olup Türkiyedeki sıralamaya göre m2 ve ciro olarak ilk 3 bayi arasında yer alır. Bu büyüklükteki mağazamızda halen Yemek odası, Yatak odası, Oturma grupları, Köşe takımları, Genç odaları, Bebek odaları, Yatak ve Baza olarak evlerin tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaya devam etmekteyiz.

Her zamana yeniliklere açık olup siz değerli müşterilerimizi memnun etmek ve mutlu yaşanan evler dizayn etmek bizim önceliğimizdir. 

Firmamız her alanda teknolojik gelişmeleri en yakından takip etmekte olup sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çalışmalar yapmaktadır. 

Bu prensip yolundan hiç ayrılmadığımız için müşterilerimizin bizden alışveriş yaptıktan sonra, memnun kalmaları üzerine daha önce bebekleri veya evleri için aldıkları ürünlerinin yenilerini veya bebeklerinin büyüdüklerinde genç odaları gibi ihtiyaçlarını tekrar bizden karşılamaları bizi daima ileri götürmekte ve kalitemizi tescillemektedir. Bunun için tüm müşterilerimize ve siz değerli takipçilerimize teşekkür etmeyi daima bir borç biliriz. 

Bu başarı hikayemizde yanımızda olduğunuz için minnettar olup, firmamızın gücüne güç katıp sizlere daha iyi bir hizmet vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Eviniz Mutlulukla Dolsun, Tarzınız Her Daim ALFEMO Olsun!

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!