Anasayfa / Kampanyalarımız

KAMPANYALARIMIZ

Evinizi Tarzınıza Göre 3 Boyutlu Tasarlayalım

İstediğiniz ve uygun olduğunuz saatte, ister evinizde, ister işinizde yada ofisinizde, nerede olursanız olun, Sizi arayalım, Designer ekranımızı ekranınıza yansıtalım ve 12 dakika gibi kısa bir süre içerisinde evinizi tarzınıza göre 3 boyutlu tasarlayalım....

Yapmanız gereken uygun olduğunuz saati bize bildirmek, ücretsiz tasarım istiyorum demek, hepsi bu.... 

Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 20 Temmuz 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, ALFEMO ASPENDOS mağazamızda Maximum Card ile fiyata 2-14 taksitli işlemlerde “+ 4 TAKSİT veya 2 Ay Erteleme” avantajı sunulacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO ASPENDOS mağazamızda yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır.
Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.
“%40’a Varan İndirimler” kurgulu kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Yatak Merkezi ve Home Decor ürün alımlarında geçerli olacaktır.
  • Kampanya döneminde tek ürün alımlarında fiyat listesinde yer alan indirimli peşin fiyat üzerinden satış yapılacaktır.

 Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve alfemo.com.tr web sitesinde yer almaktadır

Detaylı bilgi için biz sizi arayalım.

İletişim Bilgileri

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!