Anasayfa / KURUMSAL / KİDS & TEENS

KİDS & TEENS

KAMPANYA: Tüm Kids&Teens Ürünlerinde %40 İNDİRİM!  

  Bu kampanyada belirtilen fiyatlar, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında, 10 Ocak 2019-31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olup stok imkanları ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında, kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında Axess Kart ile yapılan 2-6 taksitli alışverişlerde ilave 6 taksit avantajı sunulacak olup, diğer taksit seçeneklerinde ilave taksit kampanyası geçerli olmayacaktır. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır. Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.

  %40 indirim kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

  Kampanya, yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Kitchen Studio, Home Decor, New Age ve Yatak Merkezi ürün gruplarını kapsayan STU bazlı ve tekil ürün alımlarında geçerlidir. 

  Kampanya kapsamında tüm ürün gruplarında peşin fiyat sütunundaki indirimsiz fiyatlardan %20 kampanya indirimi düşülüp; sonrasında Enflasyonla Mücadele + KDV indirimli fiyatlar geçerli olacaktır. Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve alfemo.com.tr web sitesinde yer almaktadır.


  Belirtilen indirimlerin uygulanabilmesi için alışverişin aynı sözleşme ve fatura dahilinde gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!